Pages Navigation Menu

drewno opałowe bukowe cena

Ekstra Pensja – Loteria dla cierpliwych

Ekstra Pensja – Loteria dla cierpliwych

Słyszałeś kiedyś o grze liczbowej organizowanej przez Totalizator Sportowy – Ekstra Pensja? Gra swoją premierę miała 19 października 2014 roku i rozpaliła wyobraźnie ludzi, którzy bardziej cenią sobie stabilność, niż szybkie bogactwo. Mianowicie jest to gra w której główna wygrana to nie są miliony przelane jednorazowo na konto, a wygraną jest dodatkowa pensja o wysokości 5 000 złotych miesięcznie przez 20 lat.

 

Oczywiście, trzeba wziąć poprawkę, że każda pensja jest opodatkowana podatkiem od wygranych z gier losowych, czyli w rzeczywistości na konto wpływa 4 500 złotych. Jest tak gdy zdecydujesz się na stawkę 1, ponieważ gra dopuszcza rozszerzenie stawki do 10, czyli możesz wygrać 50 000zł miesięcznie na konto. Jest to bardzo atrakcyjne, ponieważ te pieniądze są uznawane na przykład we wnioskach kredytowych oraz mogą być dziedziczone.
Extra pensja wyniki ogłasza codziennie o 21:40, tym samym każdego dnia możesz szukać informacji, czy musisz jutro rano wstawać do pracy. Należy przy tym zauważyć, że nagroda główna ma relatywnie niskie prawdopodobieństwo wygranej, mianowicie 1 do 1 298 528, a jeden zakład kosztuje aż 5 złotych.