Szybki kontakt
E-mail
Treść zapytania

Mieszkanie dla Młodych

Biuro sprzedaży

QUESTOR development

ul. Jaśminowa 18, 62-023 Kamionki

 

tel. 792 662 662

e-mail: info@q-d.com.pl

Osiedle Leśny Zakątek

Osiedle Leśny Zakątek to kameralne osiedle domów jednorodzinnych o zabudowie szeregowej. Inwestycja powstaje w malowniczych, podpoznańskich Kamionkach na osiedlu Leśny Zakątek. Nowoczesna architektura wykorzystująca najlepsze i zarazem najbardziej ekologiczne rozwiązania łączy się z kapitalnym położeniem osiedla, otoczonego lasami oraz licznymi terenami na pieszo – rowerowe wycieczki.  

 

Nowoczesne projekty, wysoki standard wykończenia i urokliwa lokalizacja Osiedla Leśny Zakątek cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego proponujemy Państwu domy o metrażu 71m2 od 279 tys, na które składa się duży salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras i ogród, 3 pomieszczeniami, 2 łazienkami; oraz domy większe – 92 m2 od 299 tys., w których znajdują się: salon z podejściem pod kominek i aneksem kuchennym, przeszklone wyjście na taras i ogród, 3 pomieszczenia, 2 łazienki, pomieszczenie gospodarcze oraz pomieszczenie strychowe do zagospodarowania.

 

Dbając o wysoki standard wykończenia w domach będą zamontowane piece renomowanej firmy Viessmann, rolety antywłamaniowe, system alarmowy oraz zostanie wykonany taras, a także ogrodzenie działki, przed domem podjazd z kostki brukowej. Po zakończeniu budowy zostanie położony chodnik również z kostki brukowej.

 

Otoczenie terenów leśnych oraz spokojna okolica sprawiają, że Osiedle Leśny Zakątek jest idealnym miejscem dla całej rodziny. Znajdujące się w pobliżu nowe przedszkole i żłobek, szkoła, gimnazjum oraz liczne sklepy zapewnią przyszłym mieszkańcom komfort i wygodę. Wielkim atutem zamieszkania w Leśnym Zakątku jest doskonała dostępność komunikacyjna. Czas dojazdu z Kamionek do centrum Poznania to zaledwie 15 minut.  

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży oraz na prezentację Osiedla Leśny Zakątek! Gwarantujemy fachową pomoc w wyborze odpowiedniego dla Państwa domu, a także w uzyskaniu kredytu!

« Strona główna